39-letnia kobieta kierowała samochodem podczas interwencji domowej w Białegostoku (blisko promila)
39-letnia kobieta prowadziła auto podczas interwencji domowej w Białegostoku, mając blisko promila alkoholu; grozi jej do 3 lat więzienia.
W Białegostoku policjanci interweniowali w związku z awanturą domową. Na miejscu były dwie kobiety.
Podczas interwencji jedna z nich wyszła i przeparkowała swój samochód. Funkcjonariusz, który to zauważył, przebadał 39-letnią kobietę na zawartość alkoholu.
Okazało się, że miała blisko promila alkoholu we krwi.
Kobieta tłumaczyła mundurowym, że nie kierowała, a jedynie przeparkowała pojazd. Dodała, że alkohol spożyła poprzedniego dnia.
39-letnia kobieta straciła prawo jazdy. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności.
Źródło: policja.gov.pl