Sądy 26.06.2026

39-letnia kobieta kierowała samochodem podczas interwencji domowej w Białegostoku (blisko promila)

39-letnia kobieta prowadziła auto podczas interwencji domowej w Białegostoku, mając blisko promila alkoholu; grozi jej do 3 lat więzienia.

Komenda Miejska Policji

Generała Józefa Bema 4, 15-004 Białystok

W Białegostoku policjanci interweniowali w związku z awanturą domową. Na miejscu były dwie kobiety.

Podczas interwencji jedna z nich wyszła i przeparkowała swój samochód. Funkcjonariusz, który to zauważył, przebadał 39-letnią kobietę na zawartość alkoholu.

Okazało się, że miała blisko promila alkoholu we krwi.

Kobieta tłumaczyła mundurowym, że nie kierowała, a jedynie przeparkowała pojazd. Dodała, że alkohol spożyła poprzedniego dnia.

39-letnia kobieta straciła prawo jazdy. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: policja.gov.pl

AJ

Anna Jurewicz

Redaktorka działu kroniki, uważnie i odpowiedzialnie relacjonuje zdarzenia oraz ważne interwencje służb.

Więcej artykułów →

Udostępnij: