43-latek zatrzymany w Białymstoku za posiadanie narkotyków
43-latek w Białymstoku posiadał narkotyki; podczas legitymowania ujawniono woreczek z białą krystaliczną substancją. Grozi mu do 3 lat.
Policjanci z białostockiej patrolówki zatrzymali 43-latka, który miał przy sobie środki odurzające.
Do zdarzenia doszło na jednej z ulic Białegostoku. Dwóch mężczyzn było wobec siebie agresywnych; podczas legitymowania 46-latek wyjaśnił mundurowym, że pokłócił się z 43-latkiem i emocje wzięły górę.
Podczas przeszukania w kieszeni młodszego z mężczyzn mundurowi znaleźli foliowy woreczek z białą krystaliczną substancją. Wstępne badanie wykazało, że to kryształ.
43-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Został mu postawiony zarzut posiadania środków odurzających. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Źródło: policja.gov.pl