Ogólne 22.06.2026

43-latek zatrzymany w Białymstoku za posiadanie narkotyków

43-latek w Białymstoku posiadał narkotyki; podczas legitymowania ujawniono woreczek z białą krystaliczną substancją. Grozi mu do 3 lat.

Komenda Miejska Policji

Generała Józefa Bema 4, 15-004 Białystok

Policjanci z białostockiej patrolówki zatrzymali 43-latka, który miał przy sobie środki odurzające.

Do zdarzenia doszło na jednej z ulic Białegostoku. Dwóch mężczyzn było wobec siebie agresywnych; podczas legitymowania 46-latek wyjaśnił mundurowym, że pokłócił się z 43-latkiem i emocje wzięły górę.

Podczas przeszukania w kieszeni młodszego z mężczyzn mundurowi znaleźli foliowy woreczek z białą krystaliczną substancją. Wstępne badanie wykazało, że to kryształ.

43-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Został mu postawiony zarzut posiadania środków odurzających. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: policja.gov.pl

AJ

Anna Jurewicz

Redaktorka działu kroniki, uważnie i odpowiedzialnie relacjonuje zdarzenia oraz ważne interwencje służb.

Więcej artykułów →

Udostępnij: